Общинска избирателна комисия Айтос
РЕШЕНИЕ
№ 122
Айтос, 28.10.2019
ОТНОСНО: ОТНОСНО: Избиране на общински съветници
РЕШЕНИЕ
на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
община АЙТОС
област БУРГАС
ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Брой мандати за общински съветници
Двадесет и девет 29
с думи с цифри
Днес 28.10.2019 г., в 12:30 ч. общинската избирателна комисия - Айтос на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
(с думи) (с цифри)
ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:
НЯМА
ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:
Двадесет и девет 29
(с думи) (с цифри)
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ с думи с цифри |
15 |
НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ |
Два 2 |
43 |
ПП ГЕРБ |
Тринадесет 13 |
55 |
Движение за права и свободи - ДПС |
Седем 7 |
56 |
БСП за България |
Пет 5 |
69 |
Местна коалиция „ВОЛЯ“ ( „Български демократичен център“- БДЦ) |
Два 2 |
№ в бюле-тина-та |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№ в под-режда-нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
№ на спи-сък |
Брой предпо-читания |
|
4 |
|
1. |
РАДКО ПЕНЧЕВ РАДЕВ |
А |
53 |
|
|
|
2. |
АПОСТОЛ ГОСПОДИНОВ БОЖИКОВ |
А |
7 |
|
|
|
3. |
КАМЕЛИЯ ДОНЧЕВА ГЕНОВА |
Б |
0 |
|
|
ПП АТАКА |
4. |
СТОЯНКА РАДКОВА РАДЕВА |
Б |
2 |
|
|
|
5. |
ЦОНКО МАРЕВ ЦОНЕВ |
Б |
2 |
|
6. |
КОЛЮ ПЕТРОВ ГЕОРГИЕВ |
Б |
2 |
|||
14 |
Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане) |
1. |
НИНА МАРИНОВА МАРИНОВА |
А |
26 |
|
|
||||||
|
||||||
15 |
НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ |
1. |
РАМАДАН БЕХЧЕТ НУРЕТИН |
А |
412 |
|
2. |
ДЖИХАН ИЛЯЗ САЛИМ |
А |
43 |
|||
3. |
МЕТИН МУСТАФОВ МЮМЮНОВ |
А |
39 |
|||
4. |
МУСТАФА ХАСАН МУСТАФА |
Б |
4 |
|||
5. |
БАЙЧО МИТЕВ БАЙЧЕВ |
Б |
29 |
|||
6. |
ДЖАБИЛ МУСТАФА НИЯЗИ |
Б |
2 |
|||
7. |
САБРИ ШАБАН МОЛЛА |
Б |
3 |
|||
8. |
НАЗМИЕ ИСУФ ЮЗЕИР |
Б |
0 |
|||
9. |
САМИ МУСТАФА МУСТАФА |
Б |
3 |
|||
10. |
АЛИ ЕМИН САДУЛЛА |
Б |
3 |
|||
11. |
ТРЕНДАФИЛ БОРИСОВ ШАТАРОВ |
Б |
2 |
|||
43 |
ПП ГЕРБ |
1. |
Красимир Недков Енчев |
А |
1885 |
|
2. |
Пенчо Николов Желев |
Б |
58 |
|||
3. |
Стоян Иванов Стоянов |
Б |
77 |
|||
4. |
Димитър Русев Колев |
Б |
95 |
|||
5. |
Женя Кирилова Пеева |
Б |
145 |
|||
6. |
Петър Валентинов Хараламбов |
Б |
170 |
|||
7. |
Фикри Салим Ахмед |
Б |
209 |
|||
8. |
Дечо Димитров Коешинов |
Б |
119 |
|||
9. |
Милен Димитров Минчев |
Б |
185 |
|||
10. |
Здравко Костов Костов |
Б |
73 |
|||
11. |
Дафина Георгиева Петкова-Георгиева |
Б |
152 |
|||
12. |
Бранимира Неделчева Маринова-Николова |
Б |
93 |
|||
13. |
Георги Колев Георгиев |
Б |
44 |
|||
14. |
Мария Веселинова Тодорова |
Б |
64 |
|||
15. |
Бистра Златева Костова |
Б |
44 |
|||
16. |
Севда Емилова Чавдарова-Хаджиева |
Б |
155 |
|||
17. |
Тодор Иванов Тодоров |
Б |
135 |
|||
18. |
Тодор Георгиев Грудев |
Б |
71 |
|||
19. |
Антония Петкова Петкова |
Б |
17 |
|||
20. |
Таня Радославова Минкова-Василева |
Б |
63 |
|
||
21. |
Пламен Костадинов Димов |
Б |
91 |
|||
22. |
Галиб Ниязи Боз |
Б |
17 |
|||
23. |
Маргарита Димитрова Вълева |
Б |
57 |
|||
24. |
Николай Неделчев Николов |
Б |
73 |
|||
25. |
Ралица Златанова Момчева |
Б |
56 |
|||
26. |
Валентин Стаматов Иванов |
Б |
24 |
|||
27. |
Кязим Аптилязим Ибрям |
Б |
12 |
|||
28. |
Светлана Дечева Момчилова |
Б |
30 |
|||
29. |
Слави Страхилов Георгиев |
Б |
4 |
|||
|
||||||
55 |
Движение за права и свободи - ДПС |
1. |
Ружди Алириза Хасан |
А |
1326 |
|
2. |
Ружди Хасан Ахмед |
А |
259 |
|||
3. |
Ивелин Йорданов Йорданов |
Б |
21 |
|||
4. |
Юзджан Фаик Юмер |
Б |
15 |
|||
5. |
Бехчет Ремзиев Емурлов |
Б |
86 |
|||
6. |
Христо Димитров Ангелов |
Б |
35 |
|||
7. |
Ереджеб Аптали Ахмед |
Б |
103 |
|||
8. |
Дениз Ремзи Хайрула |
Б |
54 |
|||
9. |
Турхан Байрям Фаик |
Б |
82 |
|||
10. |
Якуб Ислям Якуб |
Б |
55 |
|||
11. |
Шабан Мехмед Сюлейман |
Б |
42 |
|||
12. |
Ерол Ахмедов Бекиров |
Б |
43 |
|||
13. |
Сезер Севгин Шабан |
Б |
120 |
|||
14. |
Акиф Реджеб Акиф |
Б |
25 |
|||
15. |
Рамадан Наазим Мустафа |
Б |
7 |
|||
16. |
Рухи Шукри Смаил |
Б |
8 |
|||
17. |
Садък Адем Реджеб |
Б |
8 |
|||
18. |
Ерол Халил Осман |
Б |
105 |
|||
56 |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
1. |
Милена Янева Куртова-Радева |
А |
600 |
|
2. |
Ремзи Мехмед Ахмед |
А |
120 |
|||
3. |
Атанас Маринов Маринов |
А |
111 |
|||
4. |
Пламен Дойнов Чолаков |
Б |
58 |
|||
5. |
Руси Събев Русев |
Б |
25 |
|||
6. |
Силвия Георгиева Маркова-Попова |
Б |
47 |
|||
7. |
Анка Божинова Апостолова |
Б |
66 |
|||
8. |
Светлана Желева Попова |
Б |
11 |
|||
9. |
Милка Димитрова Димитрова-Донева |
Б |
27 |
|||
10. |
Васил Стоянов Тенчев |
Б |
16 |
|||
11. |
Даниела Василева Николова |
Б |
16 |
|||
12. |
Елена Христова Филипова |
Б |
5 |
|||
13. |
Султанка Тодорова Канева |
Б |
36 |
|||
14. |
Николай Христов Георгиев |
Б |
18 |
|||
15. |
Александър Атанасов Димов |
Б |
11 |
|||
16. |
Руско Вълчев Марковски |
Б |
33 |
|||
17. |
Татяна Стоянова Христова |
Б |
52 |
|||
18. |
Недялко Димитров Стоянов |
Б |
32 |
|||
19. |
Михаил Живков Михайлов |
Б |
14 |
|||
20. |
Цонка Ангелова Маринова |
Б |
6 |
|||
21. |
Лазарин Благоев Блажев |
Б |
12 |
|||
22. |
Марияна Руменова Автанска-Петрова |
Б |
11 |
|||
23. |
Панайот Костов Которов |
Б |
88 |
|||
24. |
Мара Михайлова Димитрова |
Б |
4 |
|||
25. |
Петко Георгиев Лазаров |
Б |
5 |
|||
26. |
Стела Русева Димитрова |
Б |
2 |
|||
27. |
Павлета Петрова Стоянова |
Б |
1 |
|||
28. |
Евгени Стоянов Врабчев |
Б |
82 |
|||
29. |
Янко Величков Макаков |
Б |
4 |
|||
58 |
Движение ЗАЕДНО за промяна |
1. |
Кирил Стоянов Стоянов |
А |
77 |
|
2. |
Живко Стаматов Лечев |
А |
18 |
|||
3. |
Иван Трифонов Димов |
А |
13 |
|||
4. |
Златина Николова Карайотова |
А |
13 |
|||
5. |
Красимира Василева Балева |
Б |
6 |
|||
65 |
ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ“ |
1. |
Диан Георгиев Тодоров |
А |
22 |
|
69 |
Местна коалиция „ ВОЛЯ “(„Български демократичен център “ - БДЦ) |
1. |
Георги Петров Янев |
А |
294 |
|
2. |
Денка Иванова Георгиева |
А |
104 |
|||
3. |
Евгений Митков Генчев |
А |
61 |
|||
4. |
Радослава Тодорова Автанска |
Б |
18 |
|||
5. |
Елка Трендафилова Атанасова |
Б |
16 |
|||
6. |
Петър Иванов Димов |
Б |
15 |
|||
7. |
Мария Еди Мутафчиева |
Б |
34 |
|||
8. |
Живко Георгиев Георгиев |
Б |
30 |
|||
9. |
Димитър Георгиев Димитров |
Б |
6 |
|||
10. |
Любомир Вълчев Вълчев |
Б |
5 |
|||
11. |
Таня Атанасова Петкова |
Б |
18 |
|||
12. |
Анести Стойчев Апостолов |
Б |
20 |
|||
13. |
Димитър Петров Петров |
Б |
10 |
|||
14. |
Николина Георгиева Събева |
Б |
12 |
|||
15. |
Татяна Минкова Колева |
Б |
3 |
|||
16. |
Жасмина Събева Иванова |
Б |
17 |
|||
17. |
Георги Янков Кръстев |
Б |
19 |
|||
18. |
Мюмюн Тахирюмеров Тахиров |
Б |
48 |
|||
19. |
Росица Пламенова Димитрова |
Б |
23 |
|||
20. |
Юлиян Неделчев Йорданов |
Б |
13 |
|||
21. |
Матей Петров Янев |
Б |
10 |
|||
22. |
Иван Стоянов Тодоров |
Б |
27 |
|||
70 |
Местна коалиция ВМРО-БНД (ВМРО-БНД и НФСБ) |
1. |
Галина Йорданова Димитрова |
А |
115 |
|
2. |
Станислав Иванов Дарачев |
А |
22 |
|||
3. |
Данка Георгиева Рангелова |
А |
18 |
|||
4. |
Владислав Владимиров Владимиров |
Б |
16 |
|||
5. |
Александър Радославов Сотиров |
Б |
14 |
|||
6. |
Йотко Маринов Йотов |
Б |
3 |
|||
7. |
Златина Кирилова Стоянова |
Б |
5 |
|||
8. |
Стефан Дечков Костадинов |
Б |
8 |
|||
9. |
Веска Маринова Дачева |
Б |
1 |
|||
10. |
Александра Александрова Димитрова |
Б |
1 |
|||
11. |
Костадин Желев Костадинов |
Б |
5 |
|||
12. |
Маргаритка Янкова Стоянова |
Б |
8 |
|||
13. |
Десислава Иванова Георгиева |
Б |
5 |
|||
14. |
Станчо Димитров Станков |
Б |
1 |
|||
15. |
Ганка Тенева Иванова |
Б |
1 |
|||
16. |
Диана Желева Илиева |
Б |
5 |
|||
17. |
Цеца Рускова Тодорова |
Б |
0 |
|||
18. |
Димитър Стоянов Комитов |
Б |
3 |
(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.
№ |
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
1. |
Атанас Маринов Маринов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
2. |
Бехчет Ремзиев Емурлов |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
3. |
Бранимира Неделчева Маринова - Николова |
ПП ГЕРБ |
|
4. |
Георги Колев Георгиев |
ПП ГЕРБ |
|
5. |
Георги Петров Янев |
Местна коалиция „ ВОЛЯ “(„Български демократичен център “ – БДЦ) |
|
6. |
Дафина Георгиева Петкова - Георгиева |
ПП ГЕРБ |
|
7. |
Денка Иванова Георгиева |
Местна коалиция „ ВОЛЯ “ („Български демократичен център “ – БДЦ) |
|
8. |
Дечо Димитров Коешинов |
ПП ГЕРБ |
|
9. |
Джихан Иляз Салим |
НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ |
|
10. |
Димитър Русев Колев |
ПП ГЕРБ |
|
11. |
Ереджеб Аптали Ахмед |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
12. |
Женя Кирилова Пеева |
ПП ГЕРБ |
|
13. |
Здравко Костов Костов |
ПП ГЕРБ |
|
14. |
Ивелин Йорданов Йорданов |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
15. |
Красимир Недков Енчев |
ПП ГЕРБ |
|
16. |
Милен Димитров Минчев |
ПП ГЕРБ |
|
17. |
Милена Янева Куртова - Радева |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
18. |
Пенчо Николов Желев |
ПП ГЕРБ |
|
19. |
Петър Валентинов Хараламбов |
ПП ГЕРБ |
|
20. |
Пламен Дойнов Чолаков |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
21. |
Рамадан Бехчет Нуретин |
НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ |
|
22. |
Ремзи Мехмед Ахмед |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
23. |
Ружди Алириза Хасан |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
24. |
Ружди Хасан Ахмед |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
25. |
Руси Събев Русев |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
26. |
Стоян Иванов Стоянов |
ПП ГЕРБ |
|
27. |
Фикри Салим Ахмед |
ПП ГЕРБ |
|
28. |
Христо Димитров Ангелов |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
29. |
Юзджан Фаик Юмер |
Движение за права и свободи - ДПС |
|
ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
ПРЕДСЕДАТЕЛ: .................................... |
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ............................... ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................ СЕКРЕТАР: ..................................... |
||
ЧЛЕНОВЕ: |
|||
1.................................... |
4. ........................................... |
7. ..................................... |
|
2..................................... |
5. ........................................... |
8. ..................................... |
|
3..................................... |
5. ............................................ |
9. ..................................... |
|
Председател: Силвия Стоянова Желева
Секретар: Николай Христов Димитров
* Публикувано на 28.10.2019 в 15:14 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Упълномощаване на лица относно образувани административни дела
относно: Жалба от ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ - ДПС
относно: ИЗБРАН ЗА КМЕТ на кметство Карагеоргиево, община Айтос.